CWR11DB156KC
MFR.Part #
CWR11DB156KC
JLCPCB Part #
C6151324
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 15uF 3Ω 6V 900nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS