TCN4157M025R0070
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCN4157M025R0070
Description
-55℃~+125℃ 150uF 25V 375uA 660mA@100kHz 70mΩ@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS