CWR11CC107KCB\TR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR11CC107KCB\TR
JLCPCB Part #
C7238070
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 4V 4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors