LMLP0808M330CTAS
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LMLP0808M330CTAS
JLCPCB Part #
C17656713
Package
SMD,8x8mm
Description
1.7A 1.9A 100mΩ 33uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS