CA55H020M107TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA55H020M107TA
JLCPCB Part #
C7100182
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 100uF 150mΩ 20V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS