CWR09NK105JB
MFR.Part #
CWR09NK105JB
JLCPCB Part #
C6494847
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 50V 6Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors