TAZA225K010CRSB0000
MFR.Part #
TAZA225K010CRSB0000
JLCPCB Part #
C6546545
Description
-55℃~+125℃ 10V 12Ω 1uA 2.2uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors