CWR09KB155JCB
MFR.Part #
CWR09KB155JCB
JLCPCB Part #
C7119250
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 1uA 25V 6.5Ω ±5% Case-D-3825 Tantalum Capacitors ROHS