CWR09JB155JCB
MFR.Part #
CWR09JB155JCB
JLCPCB Part #
C6146864
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 1uA 20V 6Ω ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS