CWR09JK155MC
MFR.Part #
CWR09JK155MC
JLCPCB Part #
C5978278
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 1uA 20V 6Ω ±20% Case-C-5113 Tantalum Capacitors