TBJE477K010LBSB0823
MFR.Part #
TBJE477K010LBSB0823
JLCPCB Part #
C6279583
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 50mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors