CWR29KH105KBCZ
MFR.Part #
CWR29KH105KBCZ
JLCPCB Part #
C6151587
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 2.6Ω 25V ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors