CWR09HB225JB
MFR.Part #
CWR09HB225JB
JLCPCB Part #
C6892675
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 2.2uF 5.5Ω ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS