CWR11MB474KCB
MFR.Part #
CWR11MB474KCB
JLCPCB Part #
C6167389
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 35V 470nF 500nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors ROHS