CWR09CC106MC
MFR.Part #
CWR09CC106MC
JLCPCB Part #
C6162500
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1uA 4V 4Ω ±20% Case-D-3825 Tantalum Capacitors