TAJD226M035TNJV
MFR.Part #
TAJD226M035TNJV
JLCPCB Part #
C7356504
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 7.7uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS