CKR06BX822KM
MFR.Part #
CKR06BX822KM
JLCPCB Part #
C1138282
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 5.08mm 8.2nF ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded