CKR06BX122KM
MFR.Part #
CKR06BX122KM
JLCPCB Part #
C1138310
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.2nF 200V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded