APA1012821M016R
MFR.Part #
APA1012821M016R
JLCPCB Part #
C5564469
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 16V 20mΩ 255mA@120Hz 5000hrs@105℃ 820uF Polymer ±20% SMD,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS