SVF1JM560GCRE00RS302
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SVF1JM560GCRE00RS302
JLCPCB Part #
C6502381
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 3000hrs@105℃ 56uF 63V Polymer ±20% SMD,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS