AHA0810220M063R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AHA0810220M063R
JLCPCB Part #
C6123156
Package
SMD,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11mm 22uF 40mΩ 63V 75mA@100Hz 8mm ±20% SMD,D8xL11mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS