AHA0810330M050R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AHA0810330M050R
JLCPCB Part #
C7071857
Package
SMD,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11mm 33uF 35mΩ 50V 80mA@100Hz 8mm ±20% SMD,D8xL11mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS