LMLP04B4M221CTAS
MFR.Part #
LMLP04B4M221CTAS
JLCPCB Part #
C17222415
Package
SMD,4x4mm
Description
170mA 220uH 270mA 4Ω ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS