K5-1071DA-01
Extended
Manufacturer
Korean Hroparts Elec
MFR.Part #
K5-1071DA-01
JLCPCB Part #
C2848628
Package
Plugin
Description
-25℃~+80℃ 10.7mm 10mm 16V 1A 50,000 cycles 6.8mm Angle Toggle DPST PC Pin 插件 Limit Switches ROHS