3530N681J103LE
Extended
Manufacturer
Knowles
MFR.Part #
3530N681J103LE
JLCPCB Part #
C1649011
Package
Plugin,P=9.65mm
Description
10kV 680pF 9.65mm C0G ±5% 插件,P=9.65mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS