FBMA-11-201209-600A50T
MFR.Part #
FBMA-11-201209-600A50T
JLCPCB Part #
C491579
Package
0805
Description
1 20mΩ 5A 60Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS