FBMA-11-100505-301A02T
Extended
Manufacturer
Kingcore
MFR.Part #
FBMA-11-100505-301A02T
JLCPCB Part #
C491489
Package
0402
Description
1 200mA 300Ω@100MHz 600mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS