FBMA-11-322513-600A40T
MFR.Part #
FBMA-11-322513-600A40T
JLCPCB Part #
C491641
Package
1210
Description
1 35mΩ 4A 60Ω@100MHz ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS