TSA06141-105B332CA-1E00
MFR.Part #
TSA06141-105B332CA-1E00
JLCPCB Part #
C46878666
Package
DIP-4P,8.2x7.6mm
Description
-25℃~+70℃ 10.5mm 12V 50mA 7.6mm 8.2mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket DIP-4P,8.2x7.6mm Tactile Switches ROHS