TSL06122-072B830BF-1C02
Extended
Manufacturer
Khon
MFR.Part #
TSL06122-072B830BF-1C02
JLCPCB Part #
C42435244
Package
插件-6P,6x6mm
Description
100,000 cycles 12V 2.5N 50mA 6mm 6mm 7.2mm Green Rectangular Button SPST Without Bracket 插件-6P,6x6mm Tactile Switches ROHS