PS822J3C1503
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PS822J3C1503
JLCPCB Part #
C524427
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+100℃ 1.6kV 8.2nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS