BFC238581162
MFR.Part #
BFC238581162
JLCPCB Part #
C3809365
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 1.6nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS