MPP504J2A0701
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
MPP504J2A0701
JLCPCB Part #
C841198
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+100℃ 100V 500nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS