MPB684J2J2202
MFR.Part #
MPB684J2J2202
JLCPCB Part #
C48533502
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
630V 680nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS