PX225K2C2707
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PX225K2C2707
JLCPCB Part #
C18214245
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
2.2uF 310V、350V、380V X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS