MMKP104J2J2201
MFR.Part #
MMKP104J2J2201
JLCPCB Part #
C2991053
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS