MMKP152J3F1501
MFR.Part #
MMKP152J3F1501
JLCPCB Part #
C49215596
Package
Plugin,P=15mm
Description
1.5nF 2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS