KP224J3F2701
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
KP224J3F2701
JLCPCB Part #
C49215600
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
220nF 2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS