UT1J100M0607VG
MFR.Part #
UT1J100M0607VG
JLCPCB Part #
C393837
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 6.3mm 63V 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS