NRSE6045-101M
MFR.Part #
NRSE6045-101M
JLCPCB Part #
C2903092
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 1A 430mΩ 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS