SPM3015-150M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SPM3015-150M
JLCPCB Part #
C2761894
Package
1212
Description
1.71A 15uH 650mA 720mΩ ±20% 1212 Power Inductors ROHS