NRSC5040-100M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
NRSC5040-100M
JLCPCB Part #
C2762057
Package
SMD,5x5mm
Description
10uH 2.1A 2.35A 64mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS