MDE1040-3R3M
MFR.Part #
MDE1040-3R3M
JLCPCB Part #
C842881
Package
SMD,11.5x10mm
Description
11.8mΩ 11A 3.3uH ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS