MDHA1010-150M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDHA1010-150M
JLCPCB Part #
C50275322
Package
SMD
Description
13.8A 15.5A 15uH 19.3mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS