NRSE4015-100M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
NRSE4015-100M
JLCPCB Part #
C2903006
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 1A 1A 200mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS