WK73S3ATTER665F
MFR.Part #
WK73S3ATTER665F
JLCPCB Part #
C4288127
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 665mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS