WK73S3ATTER560F
MFR.Part #
WK73S3ATTER560F
JLCPCB Part #
C4311827
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 560mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS