HV73V1JTTD2744F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2744F
JLCPCB Part #
C4083645
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS