WK73S3ATTER453F
MFR.Part #
WK73S3ATTER453F
JLCPCB Part #
C4223823
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 453mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS