LTR100JZPJ331
MFR.Part #
LTR100JZPJ331
JLCPCB Part #
C5753415
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS